Úvod

O turnaji

Jindřichův Hradec Open je jako naše dítě. Začínali jsme s layoutem dlouhým lehce přes 1500 metrů a rok za rokem turnaj rostl na významu a kvalitě. Šli jsme od neligového k druholigovému turnaji a završili to loňským mistrovstvím v doubles. Teď je čas aby vedle významu turnaje vyrostl i layout. JH Open proto letos dostalo z brusu nový dlouhý layout převyšující délku 2 km, nového generálního partnera - finskou značku Prodiscus a zařazení do 1. ligy.

Jako ředitel takového turnaje si přeji, aby byl vždy spojován s pohodovou atmosférou, krásou Jihočeského kraje a Jindřichova Hradce, neustále rostoucí vysokou kvalitou a profesionalitou discgolfu. Závěrem tohoto úvodního slova bych rád poděkoval všem, kteří se na JHO podílejí, protože bez nich by to nešlo a dávají turnaji podobu a duši.

Ať to lítá!

Jan Nadberežený
ředitel turnaje

Klasifikace turnaje: ČADG 1. liga, PDGA C
Otevřené kategorie:

 • MPO (Open)
 • FPO (Ženy)
 • MP40 (Master – 40 let a starší)
 • MJ18 (Junioři – 18 let a mladší)
Kapacita: 90 hráčů
Formát: 3 kola bez finále
Ředitel turnaje: Jan Nadberežný

Harmonogram

Harmonogram turnaje

24.

Pátek

 • 12:00 – hřiště připraveno k tréningu

25.

Sobota

 • 08:00 – začátek povinné registrace
 • 09:00 – hráčský meeting
 • 09:30 – výhoz prvního kola
 • 12:30 – pauza na oběd
 • 14:15 – výhoz druhého kola
 • 18:00 – turnajová párty
 • 26.

  Neděle

 • 09:30 – hráčský meeting
 • 10:00 – výhoz třetího kola
 • 13:00 – vyhlášení výsledků
 • Hřiště


  Mapku si můžete stáhnout zde.
  Turnajové centrum je letos bílý altán nad silnicí mezi jamkami 18 a 1. Spodní altán bude letos součástí odpočinkové zóny vedle Proshopu.
  WC je umístěno za lávkou u Bros Baru.
  Jamky pro rozhoz jsou 7, 8 a 18 systémem náhlé smrti a pokud tyto tři jamky nerozhodnou, rozhodne CTP na jamce 1.
  Prosíme hráče aby si dvakrát rozmysleli házení přes ohradu s koňmi na jamce 9, a to kvůli minimalizaci plašení koní a zamezení zranění na obou stranách. Děkujeme

  Registrace

  Registrace probíhá dle platného SŘ ČADG pro 1. DGL.

  Zaregistrováním se do turnaje dáváte souhlas s pořízením a následným zpracováním a použitím fotografií pro propagaci a jiné účely.


  Startovné
  750 Kč, junioři do 18 let platí 100 Kč, zbylá částka bude hrazena z dotace ČADG.

  Platba startovného
  Platba startovného musí být provedena do 7 dní od toho, kdy se hráč dostal na startovní listinu. Kdo tak neuční, bude vyřazen z registrace a jeho místo bude uvolněno pro lidi na waiting listu. Startovné uhraďte na účet 2200803325/2010 - Fio banka a do poznámky napište jméno hráče, za kterého je startovné hrazeno. Pokud patříte do klubu, který za Vás startovné uhradí, sami startovné neplaťte.

  Ubytování
  Každoroční ubytování na kolejích se letos kvůli zkrácené registraci sjednává individuálně na adrese www.hotelvse.cz. O turnaji tam vědí, ale kapacita se každým dnem může tenčit, proto neváhejte!
  Další alternativy ubytování naleznete na www.booking.com

  Turnajová párty
  Letos bude probíhat dole za lávkou u Brosu. V tuto chvíli náš ředitel péče o hráče sjednává kapelu nebo pana diskžokeje k poslechu a tanci a k mání budou na místě burgery z grilu. Jejich objednání bude možné ve formuláři o jídle v jednom z hromadných mailů. Přesnější info bude později doplněno.

  Partneři

  Bez sponzorů by to nešlo. Ten největší se letos jmenuje Prodiscus. Jedná se o finskou značku discgolfového vybavení, kterou ještě místní trh příliš nezná. Proto se můžete v hráčském balíčku těšit na JHO 2020 Basic Jokeri - legendární putter tohoto výrobce, který si zamilujete hlavně na dlouhé příhozy.
  Dále bychom se neobešli bez letitých zásadních partnerů turnaje, zejména obchodu proDiscgolf.cz a města Jindřichův Hradec, kteří v tom s námi jedou od vzniku našeho klubu.
  Děkujeme!

  Kontakty

  Jan Nadberežný

  ředitel turnaje
  PDGA official, turnajový ředitel a otec JHO, můžete se na něj obrátit s čímkoliv ohledně hřiště a turnaje.

  Jan Procházka

  technický ředitel 1
  Šéf registrace, web, grafika a jiná kouzla. Honza je ten, co pro vás dělá turnaj atraktivní, můžete se na něj obrátit s jakýmkoliv dotazem.

  Jakub Lacina

  technický ředitel 2
  Realizace a technické zajištění hřiště, bezedná studnice nápadů. Na Kubu se obracejte především, bude-li něco v nepořádku na hřišti.

  Pavel Tománek

  ředitel péče o hráče
  Turnajová párty, občerstvení, putting contest a cokoliv co se týče vašeho pohodlí. Od toho je tu právě náš Cartmen.
  Tvůrci layoutu hřiště a rodiče JH Open
  Jan Nadberežný, Jakub Lacina, Vojta Veselý, Jan Procházka, Štěpán Daněk, Patrik Houška a Kryštof Novák